Witamy jesteś niezalogowany
W koszyku: 0 produktów

Materiał druku

Foto dnia

Kontakt

Dział obsługi klienta

Radek Sujkowski
tel. +48 512 045 249
e-mail: radek@4druk.com.pl

FAQ

Jak załączyć pliki do druku? rozwiń +
W celu załączenia plików do druku po złożeniu zamówienia należy wejść na założone przez siebie konto do zakładki zamówienia, przy zamówieniu rozwinąć strzałkę w dół,

a następnie naciskając ikonę drukarki,

Wyskoczy okienko które umożliwi nam wgranie pliku.

Pliki załączane przy składaniu zamówienia są jedynie podglądami- wizualizacjami realizacji i nie nie mogą być przez nas użyte do druku.

Następne kroki są uzależnione od wyboru sposobu dołączenia plików.

Dołączyć plik można na 2 sposoby: wgrać go na nasz serwer na wcześniej wygenerowane konto FTP i przypisać odpowiedni plik do zamówienia, bądź jeśli plik ma mniej niż 40MB załączyć go bezpośrednio ze strony - bez konieczności zakładania konta FTP.

Aby przesłać plik przy użyciu konta FTP, należy najpierw ten plik przesłać na wygenerowanego FTP. Następnie w okienku należy wybrać zakładkę "wybierz pliki z konta FTP". Kliknąć przycisk "wybierz pliki z konta FTP" (na wizualizacji 1) pojawi się lista wszystkich plików które wrzuciliśmy na FTP i z tej listy wybieramy żądany plik i klikamy przycisk "zatwierdź plik".


Aby przesłać plik bezpośrednio przez stronę (max 40MB) wybrać zakładkę "wgraj pliki przez stronę", kliknąć przycisk "wgraj pliki", wybrać z dysku odpowiedni plik oraz poczekać aż się załaduje.

Jaki rodzaj zadruku wybrać? rozwiń +
Przy materiałach białych, nie przeźroczystych - rodzaj zadruku CMYK.


Wydruk na PCV sp 5mm, rodzaj zadruku CMYK.Przy materiałach kolorowych bądź przeźroczystych wszystko zależy jaki efekt chcemy uzyskać. Należy pamiętać że przy materiałach przeźroczystych przy wyborze rodzaju zadruku CMYK otrzymamy efekt przeźroczystości, podobny do witrażu. Aby uzyskać efekt jak ze zdjęcia należy wybrać zadruk: CMYK + biały.


Wydruk na szkle, rodzaj zadruku CMYK + biały.
Wydruk na szkle w trybie CMYK dla porównania po lewej stoi na tle białej ściany, po prawej pod spodem jest kolorowy zeszyt.
Natomiast w materiałach kolorowych (np. plex kolorowa, dibond srebrny itp) można wybrać zadruk CMYK ale należy rozważyć wybór zadruku biały spot + CMYK lub biały wybiórczy + CMYK.

Wydruk na dibondzie srebrnym szczotkowanym z trybie CMYK - ładny efekt prześwitywania szczotkowania.
Wydruk na dibondzie szczotkowanym w trybie biały spot + CMYK.
Co oznacza wybór "wysyłka własnym kurierem"? rozwiń +
Po zaznaczeniu opcji wysyłka własnym kurierem, należy skontaktować się z naszym biurem w celu ustalenia na kiedy klient sam ma zamówić kuriera który odbierze od nas paczkę z wydrukiem.

Jest to związane z tym, że nie wysyłamy szkła firmami kurierskimi. Klient może zrobić to na własna odpowiedzialność, zaznaczając właśnie opcję "wysyłka własnym kurierem".

W przypadku wydruku na innym materiale, w większości przypadków możemy wysłać paczkę naszym kurierem, jednak w tym celu należy wysłać zapytanie na nasz adres mailowy. Po ustaleniu przez pracownika kosztów transportu zostaną one doliczone to kosztów które musi ponieść klient.
Jak zredukować liczbę dystansów? rozwiń +
Jeśli wygenerowana automatycznie liczba dystansów Cię nie satysfakcjonuje to możesz na własną odpowiedzialność zredukować ich ilość. W tym celu wystarczy kliknąć na wybrana kropkę która obrazuje dystans.

Wygenerowane 6 dystansów.


Redukcja do 5 dystansów.

Mapa strony

Oferta

Kontakt

Dział obsługi klienta

Radek Sujkowski
tel. +48 512 045 249
e-mail: radek@4druk.com.pl


ul. Portowa 18, 44-100 Gliwice
Pracujemy pon.-pt – 8:00-16:00

Menu